Cząber

Hej ludzie, to ja Cząber, pisze do Was z nowego domku, bo nie żeby coś, ale do tej galerii byłych bezdomniakow tez chciałbym trafić żeby już jasne i klarowne było że jestem u siebie.

No i moja ludzka przyjaciółka cały czas na tym waszym blogu siedzi, raz czyta i się cieszy, raz czyta i wyje, wiec na pewno jej będzie miło jak ja w tym folderze tam będę ❤

Nie musicie się martwić czy mi tu dobrze bo mi tu wspaniale.

  Fajne mi tu legowisko kupili do domu i budę tez dostałem niczego sobie no Ale cos sobie musimy wyjaśnić – wystarczy na mnie spojrzeć – takie psy nadają się tylko do wskoczenia do łóżeczka i schowania W kołderkę.

Ogólnie fajnie tu mam, jakieś czterolapy chodzą trochę je gonię jak mam ochotę na zabawę ale ogólnie to się przyjaźnimy czasem nawet razem śpimy.

Ludzie to mi czasem Misiują trochę głupie bo ja Jestem dostojny pies CZĄBER a nie jakieś misiaczek słoneczko czy inny króliczek, ale człowiek jedzenie przyniesie to aż tak nie zwracam uwagi. Idzie to przeżyć. Jak mi za słodko to zaraz człowieka skubne ale nieeee specjalnie no gdzie ja specjalnie? Nieeee. Przecież mnie znacie.

I ogólnie to dzięki ze mnie poleciliscie tym ludziom bo ogólnie to są super, cały czas mnie głaskają i mogę im dawać buziaki i kochamy się tutaj bardzo ❤❤❤

Patrzcie jak mam tu fajnie.

Brak możliwości komentowania.