Kim jest Majka?

Czytaciele bloga mogą pytać, kim jest Majka wspominana w postach najczęściej opowiadających o tym, że ktoś odfrunął na zawsze-zawsze… Nie wszyscy ją pamiętają, nie wszyscy muszą ją znać, to zrozumiałe, dlatego spieszę wyjaśnić.

Majka mieszkała w biurze schroniska, całkiem jak każdy wrrredaktor bloga. Ona też była wrrredaktorką! Była jednym z psideałów, do dziś przez wielu jest wspominana z łezką w oku… Nie udało się jej znaleźć domu, lata mijały, Majka dreptała coraz wolniej…. Pewnego dnia odleciała na zawsze-zawsze….

Pozostał w schronisku jednak jej duch. Wielki, kudłaty duch uśmiechający się najpiękniej. Co się stało z blogiem? Majka przylatywała do Tysona, szeptała mu na ucho posty, on je dodawał, aż nie pogoniła ich Bulba przejmując bloga, takie to było ziółko!

Wracając do Majki – pełni ona niezwykle ważną funkcję w naszym schroniskowym życiu – przylatuje po schroniskowe czterołapki, które trzeba przeprowadzić na drugą stronę… Czasami widzimy szybciej majkowy cień, czasami później, ale wiemy, że nikt u nas nie odejdzie samotny, nie zgubi się po drugiej stronie… Ona o każdego zadba i wszystko pokaże, łącznie z furtką, dzięki której jeszcze nie raz zwierzaki wracają w odwiedziny…

Brak możliwości komentowania.