Hoł hoł hoł, co też ja odkryłam!

Mieszane mam uczucia w sobie dziś, ale chyba jednak to była taka niespodziewanie niespodziana niespodzianka i tak pozytywna, że kto by się tam złościł!

Boooo….. powiedziałam Diego wieczorem, żeby wyjątkowo napisał posta, bo mnie telewizorek wysiadł, się rozładował czy coś i muszę dopiero się rozeznać, gdzie się kabel wtyka i w którą dokładnie dziurę w ścianie, bo w kilka próbowałam i nie wyszło… W każdym razie niby łapą machł, że spoko. No to spoko!

….wstaję więc rano, rozpytuję i tworzę łańcuszek, żeby się pies od psa, przez kolejne kojce aż do sierściuchów i potem kolejnych zwierzątek dowiedział, jak mu poszło, bo ja tu bez prądu i OLaDoga! ….a tu mi informacja wraca, że bloga nie ma, bo Diego całą noc był zajęty i rano już nie zdążył. ALE JAK TO!?

Jak to był zajęty?? Czym taki dziadek może być zajęty?!

Trzeba było działać!

Zaryzykowałam całą reputację mojej szczupłej talii, ale udało mi się przecisnąć przez kraty… Tuptup… tuptuptuptup… tuptup… tup…. obok szpitalika… tup… tuptup… obok balkonu, apartamentów i złotych klatek…. tuptup…. tup… Cichuśko do biura…

– DIEGO, TY STARUSZKOWA ŁACHUDR….

…eeee…..

Matko Suczko! To Diego jest…. NIEMOŻLIWE!

….a jednak…. Ooooooojejkujejkujejku! To Diego jest Mikołajem! Psiętym Mikołajem! Tyle lat się znamy i nikt mi nie powiedział!

A po drodze mijałam Kudłasia… 

…i się dziwiłam, co to za odzienie łepetynkowe, ale teraz już mnie olśniło – był Elfem! Że akurat czapka taka, a nie bardziej elfowa – cóż, zakładamy, co jest, a jak kto z doskoku postanowił pomagać, to tylko chwalić, a nie wypominać ubiór.

Także widzicie, już miałam otentegować Diega, że się nie ruszył w nocy chociaż raz, ale skoro latał całą noc z prezentami dla wszystkich czterołapów na świecie, to ja już ani pół słowa nie powiem!

…niech odsypia…

…i mi już czasu nie zostało na większy post, ale widzicie, siła to była wyższa.

Zatem raz jeszcze – Wesołych Psiąt i kociego roku!

Jeden komentarz

  1. DIEGUS ty taki kruchutki juz jesteś….łapki chodzic nie chcą wystawiasz ten łepek do głasków ….trzymaj się dzielnie psiejski mikołajku….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *